Pantone to międzynarodowe laboratorium, które wytyczne kolory roku i odpowiednie odcienie. Tego roku’s kolor roku jest Pantone 12-0643, czyli złoto żółty kolor, który ma nadać całemu roku światła i energii. W przyszłym roku, laboratorium proponuje kolor roku 2024 jest Pantone 13-0647, co jest żywy, śmiały, odważny i żywotny żółty kolor, który komunikuje świeżość i radość życia.

Wpływ Pantone na modę jest ogromny, ponieważ firmy produkcyjne ubrania na całym świecie uwzględniają ten kolor w swoich kolekcjach. W tym roku, można się spodziewać, że Pantone pojawi się w wielu kolekcjach odzieży, torebek, butów i dodatków. Żółty kolor jest świetnym wyborem dla tych, którzy chcą żyć energetycznie i promiennie. Śmiały wybór dla tych, którzy chcą być widoczni i świeży.

Pantone jest żywotny, śmiały i energetyczny. To, co odróżnia go od innych kolorów w tym roku, to świeży, żywy i żywotny wygląd. Żółty kolor jest świetnym wyborem dla tych, którzy chcą czuć się świeżo i żywo. Kiedy światło słoneczne świeci na taki kolor, tworzy ciepły, żywy i energiczny wygląd. Śmiały kolor żółtego Pantone pomoże ci się wyróżnić z tłumu i pokazać swoją osobowość. Jest to świetna opcja dla tych, którzy chcą czuć się żywotni i świeżo. Śmiały wybór dla tych, którzy chcą być widoczni i świeży.

Powrót do góry
facebook