Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Elektronika, Płock
Elektronika Patchcord światłowodowy sm 3m simplex 9/125, sc/apc-lc/upc 3.0mm – szybka dostawa lub możliwość odbi
 

Patchcord światłowodowy sm 3m simplex 9/125, sc/apc-lc/upc 3.0mm – szybka dostawa lub możliwość odbi

prywatne
Dodano: 19 października 2019
|
ID oferty: 4139

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M
SIMPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3.0MM

Najważniejsze cechy
Długość: 3 metryWtyk SC/APC – LC/UPCPatchcord SIMPLEX singlemode (jednomodowy)Typ włókna: jednomodowe 9/125Średnica 3mm

Opis produktu
Patchcord światłowodowy typu SIMPLEX o średnicy 3mm, typ złącz SC/APC-LC/UPC. Patchcord umożliwia na przykład łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych.

Twoja ocena: oceń ofertę
Ocena oferty: 0 - 0 głosów

Ogłoszenia podobne

Cena: 16 zł
Adres: Płock, kolneński
Użytkownik: @zpasji
Powrót do góry
Zamknij menu